ART / Sculptures and works of art / Sculpture 8549167
nr 854 9167
SCULPTURE
Krigare till Häst, träskuren, 18th century, height: 61 cm, damages,
Krigare till Häst, träskuren, 1700-tal, höjd: 61 cm, skador
6000
SEK 3000
Monday October 21 2013
at 20:34:55
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr